14. Marceli Harasimowicz - Zmierzch nad rozlewiskami, 1922

    Franciszek Kostrzewski
    - Jeździec na białym koniu i osioł, 1864 r.,

    Antoni Kozakiewicz
    - Scena myśliwska, 1872,

Nr katalogowy: 14

Marceli Harasimowicz (1859 - 1935)
Zmierzch nad rozlewiskami, 1922

olej, tektura / 24,5 x 34 cm
sygn. l.d. oraz na odwrocie: MHarasimowicz 1922

Cena wywoławcza:
5 000 zł
1 194 EUR
1 493 USD

Estymacja:
6 000 - 10 000 zł
1 432 - 2 387 EUR
1 792 - 2 986 USD

5 000 zł
1 194 EUR
1 493 USD