2. Ludwik Klimek - Akt
Nr katalogowy: 2
Ludwik Klimek (1912 - 1992)
Akt
olej, płótno / 63 x 52 cm
sygn. p.d.: Klimek
- Cena wywoławcza:
6 500 zł
1 552 EUR
1 941 USD
- Estymacja:
8 000 - 10 000 zł
1 910 - 2 387 EUR
2 389 - 2 986 USD
8 000 zł
1 910 EUR
2 389 USD