34. Molli Chwat - Pejzaż

    Alicja Halicka
    - Fort Saint Jean w Marsylii, 1941,

    Jan Rubczak
    - Port w Audierne, 1912,

  sygn. l.d.: Mchwat

Nr katalogowy: 34

Molli Chwat (1888 - 1979)
Pejzaż

olej, płótno / 46 x 55 cm

Cena wywoławcza:
3 500 zł
838 EUR
1 071 USD

Estymacja:
4 000 - 5 000 zł
957 - 1 197 EUR
1 224 - 1 530 USD

4 000 zł
957 EUR
1 224 USD