40. Zygmunt Menkes - Modelka
sygn. p.d.: Menkes
Nr katalogowy: 40
Zygmunt Menkes (1896 - 1986)
Modelka
olej, płyta / 33,5 x 38 cm
- Cena wywoławcza:
25 000 zł
5 981 EUR
7 646 USD
- Estymacja:
28 000 - 32 000 zł
6 699 - 7 656 EUR
8 563 - 9 786 USD
27 000 zł
6 460 EUR
8 257 USD