20. Alfons Karpiński - Żółte róże z filiżanką

    Aleksander Mroczkowski
    - Bronka, 1900,

    Wiktor Korecki
    - Pejzaż zimowy,

sygn. lewa strona: Akarpiński

Nr katalogowy: 20

Alfons Karpiński (1875 - 1961)
Żółte róże z filiżanką

olej, tektura / 46 x 75,5 cm

Cena wywoławcza:
20 000 zł
4 785 EUR
6 117 USD

Estymacja:
22 000 - 25 000 zł
5 264 - 5 981 EUR
6 728 - 7 646 USD

22 000 zł
5 264 EUR
6 728 USD