6. Jerzy Kossak - Ułan i dziewczyna, 1938

    Antoni Trzeszczkowski
    - Oficer 1. Pułku Szwoleżerów-Lansjerów Gwardii Cesarskiej w mundurze paradnym,

    Władysław Karol Szerner
    - W zagrodzie,

  sygn. l.d.: Jerzy Kossak/ 1938

Nr katalogowy: 6

Jerzy Kossak (1886 - 1955)
Ułan i dziewczyna, 1938

olej, tektura / 59 x 48 w świetle

Cena wywoławcza:
15 000 zł
3 589 EUR
4 588 USD

Estymacja:
16 000 - 20 000 zł
3 828 - 4 785 EUR
4 893 - 6 117 USD