43. Szymon Mondzain - Odaliska, 1922

    Tymon Niesiołowski
    - Antygona,

    Henryk Hayden
    - Wiejska dróżka, 1952,

  sygn. i dat. l.d.: Mondzain 1922

Nr katalogowy: 43

Szymon Mondzain (1888 - 1979)
Odaliska, 1922

olej, płótno / 47 x 39,5 cm

Cena wywoławcza:
32 000 zł
7 656 EUR
9 786 USD

Estymacja:
37 000 - 45 000 zł
8 852 - 10 766 EUR
11 315 - 13 762 USD