10. Bolesław Nawrocki - Dziewczynka z lalką

    Alfons Karpiński
    - Róże, 1935,

    Samuel Obodowski
    - Port w Hajfie,

 sygn. p.d.: Bolesław Nawrocki/łódź 1937

Nr katalogowy: 10

Bolesław Nawrocki (1877 - 1946)
Dziewczynka z lalką

olej, płótno / 65 x 54 cm

Cena wywoławcza:
19 000 zł
4 546 EUR
5 811 USD

Estymacja:
20 000 - 25 000 zł
4 785 - 5 981 EUR
6 117 - 7 646 USD