13. Łukasz Fałdrowicz - bez tytułu, 20113

    Emilia Gąsienica-Setlak
    - Wspomnienie z Krety VIII, 2012-2013,

    Sławomir Wojtkiewicz
    - Wiersz, 2014,

sygn.

(ur. 1989 r.) absolwent Wydziału Sztuki Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. K. Pułaskiego. Dyplom obronił w 2013 r. w Katedrze Rysunku i Malarstwa pod kierownictwem prof. A.We?głowskiego. Autor wystawy indywidualnej rysunku na Uniwersytecie Zachodnioczeskim w Czeskich Budziejowicach (2011).

Nr katalogowy: 13

Łukasz Fałdrowicz (1989)
bez tytułu, 20113

olej, płótno / 135x85 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 600 zł
382 EUR
494 USD