38. Dariusz Grajek - Na karuzeli..., 2014

    Magdalena Szyszkowska
    - Przyjaciółki-Lwów, 1936,

    Agnieszka Giera
    - TV Act, 2010,

opisany na odwrocie: "NA KARUZELI ..." 2014 D.Grajek

(ur. 1964 r.) studiował na ASP w Poznaniu. Dyplom z malarstwa zrealizował u prof. Andrzeja Leśnika. Uczestnik wystaw: Galeria K&T (1996); Galeria FS (1995, 2002); Galeria Gida (1998, 2001); Galeria W Art (2002); Galeria Pod Makiem (2010, 2012); Galeria Pankiewicz (2008); Galeria Globis (2008); Salon Posnania (2007, 2008); Galeria DNA (2014).

Nr katalogowy: 38

Dariusz Grajek (1964)
Na karuzeli..., 2014

olej, akryl, werniks, płótno / 120x80 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

800 zł
191 EUR
247 USD