92. Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik - Dripping Landscape II, 2014

    Patryk Różycki
    - I wszystko się zaczęło 2.03.2013, 2013,

    Michał Bojara
    - Jar Jar Binks, 2014,

sygn. l.d.: J.K/H'14. opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK "DRIPPING LANDSCAPE II" 2014 olej na płótnie

Nr katalogowy: 92

Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik (1966)
Dripping Landscape II, 2014

olej, płótno / 81x81 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 700 zł
406 EUR
525 USD