79. Ewa Kasprzyk - W drodze, 2014

    Jacek Malinowski
    - Toskania, 2014,

    Klara Netto
    - Social Art Work, 2013,

sygn. na dole EVA KAS

(ur. 1973 r.) w latach 1994-2000 studiowała na ASP w Poznaniu. W latach 2001-2006 wystawiała na terenie Hiszpanii: Moje drzewa, Galeria de Arte el Catalejo, Marbella; Ruta del Arte, Malaga; Merkado del arte, Marbella. Współpracowała z galeriami: Galeria de Arte El Catalejo, Marbella; Galeria van Gestel, Marbella. Od 2006 r. wystawia w Polsce m.in.: Afryka, Stary Browar, Poznań (2006); Afryka, Oskard, Konin (2006); Blue Note, Poznań (2008); Trampolina, Pracownia Spotkań Portretowych Paśnik Kamy, Poznań (2008); Trampolina, Klub Meskalina, Poznań (2010); W drodze, Klub Meskalina, Poznań (2012).

Nr katalogowy: 79

Ewa Kasprzyk (1973)
W drodze, 2014

olej, płótno / 120 x 120 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 100 zł
263 EUR
340 USD