80. Klara Netto - Social Art Work, 2013

    Ewa Kasprzyk
    - W drodze, 2014,

    Iwona Delińska
    - Złoty, 2014,

sygn. na odwrocie: Social Art Work/KLARA/NETTO/2013

(właściwie Judyta Szlendak, ur. 1987 r.) jest absolwentką Liceum Plastycznego im. J. Chełmońskiego w Nałęczowie, gdzie uczyła się w latach 2003-2006. Następnie ukończyła socjologię w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w 2009 r.

Nr katalogowy: 80

Klara Netto (1987)
Social Art Work, 2013

akryl, płótno / 80 x 80 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

500 zł
120 EUR