88. Tomasz Witkowski - Problem, 2013

    Adam Sikorski
    - Autobus 1, 2008,

    Tomasz Wojtysek
    - Córka wodza, 2014,

sygn.

(ur. 1978 r.) ukończył studia w 2008 r. w Instytucie Sztuk Pięknych na Wydziale Nauk Społecznych i Sztuki UWM w Olsztynie dyplomem w pracowni rzeźby prof. T. Platy. Laureat III Nagrody w Konkursie Niedźwiedź dla Ursusa, Warszawa (2009) oraz II Nagrody VI Olsztyńskie Biennale Plastyki O Medal Prezydenta (2009).

Nr katalogowy: 88

Tomasz Witkowski (1978)
Problem, 2013

olej, karton / 100x70 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 000 zł
239 EUR
309 USD