39. Michał Baca - Zima w Sanssouci, 2013

    Artur Przebindowski
    - Wnętrze miasta No. 5, 2014,

    Iwona Wojewoda-Jedynak
    - Bez tytułu, 2006,

Nr katalogowy: 39

Michał Baca (1958)
Zima w Sanssouci, 2013

olej, płótno / 75 x 90 cm
sygn. p.d.: Michał Baca 2013
opisany na odwrocie: Michał Baca „Zima w Sanssouci" olej na płótnie 75x90 cm 2013 r.

Cena wywoławcza:
1 000 zł
242 EUR

1 600 zł
387 EUR
527 USD