50. Robert Jaworski - Bez tytułu, 2014

    Paulina Karpowicz
    - W, 2006,

    Jolanta Caban
    - Dziewczyna, 2014,

Nr katalogowy: 50

Robert Jaworski (1968)
Bez tytułu, 2014

olej, płótno / 90 x 120 cm
opisany na odwrocie: robert / jaworski / bez tytułu / 2014

Cena wywoławcza:
1 000 zł
242 EUR

1 000 zł
242 EUR