54. Justyna Strąk - bez tytułu, 2014

    Andrzej Bator
    - Przenikanie, 2006,

    Przemysław Cerebież-Tarabicki
    - Spokój, 2013,

(ur. 1987 r.) absolwentka Wydziału Malarstwa i Rzeźby ASP we Wrocławiu. Dyplom w 2011 r. w pracowni malarstwa prof. S. Kortyki oraz w pracowni projektowania malarstwa w architekturze i urbanistyce prof. W. Kaniowskiego. Autorka wystaw indywidualnych w Galerii pod Psem, Akademia Sztuk Pięknych, Wrocław (2009) i Galerii Przy Gołej Ścianie, Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej, Dąbrowa Górnicza (2008). Brała udział w wystawach zbiorowych m.in. Dyplomy, BWA Awangarda, Wrocław (2011); Blue, Galeria Aquarelle, Wrocław (2011); Kierunek malarstwo, Galeria BrowArt, Browar Mieszczański, Wrocław (2010).

Nr katalogowy: 54

Justyna Strąk (1987)
bez tytułu, 2014

akryl, płótno / 110 x 150 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
242 EUR

2 700 zł
653 EUR
889 USD