45. Olga Wolniak - Samira, 2013

    Ireneusz Walczak
    - Festyn, 2012,

    Wojciech Kubiak
    - Bez tytułu (z cyklu Deja Vu), 2010,

Olga Wolniak jest aktywną twórczo artystką, brała udział w wielu wystawach. W 2018 roku za swoją pracę w projekcie sztuki w przestrzeni publicznej "Żoliborz Artystyczny " zdobyła Nagrodę Brukalskich.  W 2020 roku,  za wybitne osiągnięcia i postawę artystyczną dla artystki polskiej, Nagrodę Marii Anto i Elsy von Freytag-Loringhoven.

Prace artystki znajdują się w zbiorach Muzeum Narodowego w Warszawie, Galerii Zachęta w Warszawie, na Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Ilany Goor w Jaffie a także w Kolekcji Fundacji Sztuki Polskiej ING i Kolekcji Sztuki Polskiej Banku PKO. SA.

Nr katalogowy: 45

Olga Wolniak (1957)
Samira, 2013

olej, płótno / 81 x 100 cm
sygn. p.d.: OW, opisany na odwrocie: OLGA WOLNIAK / „SAMIRA" 2013 / OL / PŁÓTNO 81X100 CM

Cena wywoławcza:
1 000 zł
242 EUR

1 700 zł
411 EUR
560 USD