38. Jerzy Nowosielski - Czarna pływaczka

    Włodzimierz Terlikowski
    - Wenecja, 1929,

    Wilhelm Sasnal
    - Bez tytułu, 2011,

Nr katalogowy: 38

Czarna pływaczka

olej, płótno / 85 x 70 cm
sygn. na odwrocie: Jerzy Nowosielski

Cena wywoławcza:
160 000 zł
39 025 EUR
52 806 USD

Estymacja:
220 000 - 260 000 zł
53 659 - 63 415 EUR
72 608 - 85 809 USD

250 000 zł
60 976 EUR
82 509 USD