67. Monika Tobiańska-Porc - Odbicie, 2014

    Monika Wyłoga
    - Para z najeżką, 2013,

    Katarzyna Urbaniak
    - Superwoman, 2011,

(ur. 1985 r.) jest absolwentką malarstwa ASP w Katowicach. Stypendystka Marszałka Województwa Śląskiego (2010). Autorka wystaw indywidualnych: Galeria Unikat, Chorzów (2011, 2010); Instytut Mikołowski, Mikołów (2009); Galeria w Starostwie, Będzin (2007). Uczestniczka wystaw zbiorowych: Galeria Zadra, Warszawa (2011); Muzeum Sztuki Współczesnej, Mińsk, Białoruś (2011); Muzeum Sztuki, Brześć, Białoruś (2011); Muzeum Sztuki, Witebsk, Białoruś (2011); Miejska Galeria Sztuki, Częstochowa (2010); Galeria Sztuki Współczesnej Elektrownia, Czeladź (2010); Miejska Galeria, Częstochowa (2010); Muzeum Archeologiczno-Historyczne, Głogów (2010); Galeria Miejska, Legnica (2009); Young Gallery, Warszawa (2008); Figurama (2006).

Nr katalogowy: 67

Monika Tobiańska-Porc (1985)
Odbicie, 2014

olej, płótno / 70 x 50 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

500 zł
120 EUR