54. Andrzej Głuszek - Brando Tetiaroa, 2013

    Robert Jaworski
    - Kompozycja III, 2013,

(ur. 1956 r.) w latach 1977-1982 studiował w PWSSP we Wrocławiu. Dyplom z malarstwa uzyskał w pracowni prof. K. Jarodzkiego. Laureat wyróżnienia na Salonie Zimowym w Radomiu (1985); nagrody publiczności na wystawie Droga i Prawda we Wrocławiu (1997); nagrody Wojewody Wrocławskiego oraz Polskiego Radia na Dolnośląskiej Wystawie Sztuki we Wrocław (2004). Autor wystaw indywidualnych: Galeria Na Solnym, Wrocław (1986); Adrian's Galerie, Memmingen (1987); Galeria BWA, Wrocław (1992); Yoon&Teo Galerie, Monachium (1993); Brunners Galerie, Garnisch Parten Kirschen (1993); Ultramalerei, Kolonia (1993); Pro Arte Galeria, Zielona Góra (2003); Enthusiastic, Wrocław (2014). Uczestniczył m.in. w Festiwalu Malarstwa Współczesnego w Szczecinie; Biennale Malarstwa Bielska Jesień w Bielsko-Białej i Międzynarodowym Jesiennym Salonie Sztuki w Ostrowie Świętokrzyskim.

Nr katalogowy: 54

Andrzej Głuszek (1956)
Brando Tetiaroa, 2013

olej, płótno / 98 x 131 cm
sygn. p.d.: monogram 2013
opisany na odwrocie: Andrzej Głuszek 2013

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 100 zł
263 EUR
364 USD

X Aukcja Sztuki Najnowszej

25 marca, 2014 r. godz. 19.00