36. Alicja Halicka - Martwa natura z butelką wina

    Mela Muter Maria Melania Mutermilch
    - Pejzaż,

    Juliusz Kossak
    - Wesele krakowskie, 1890,

  sygn. l.g. A.Halicka

- Alicja Halicka

Nr katalogowy: 36

Alicja Halicka (1894 - 1975)
Martwa natura z butelką wina

olej, płótno / 46 x 55 cm

Cena wywoławcza:
30 000 zł
7 093 EUR
9 837 USD

Estymacja:
32 000 - 35 000 zł
7 566 - 8 275 EUR
10 492 - 11 476 USD

30 000 zł
7 093 EUR
9 837 USD