14. Wiktor Korecki - Pejzaż zimowy z wilkami

    Jerzy Kossak
    - Zamieć, 1938,

    Kazimierz Poczmański
    - Martwa natura z kalafiorem i kapustą,

sygn. p.d. WIKTOR KORECKI

Nr katalogowy: 14

Wiktor Korecki (1890 - 1980)
Pejzaż zimowy z wilkami

olej, płótno / 87 x 133 cm

Cena wywoławcza:
15 000 zł
3 547 EUR
4 919 USD

Estymacja:
18 000 - 20 000 zł
4 256 - 4 729 EUR
5 902 - 6 558 USD

17 000 zł
4 019 EUR
5 574 USD