48. Zygmunt Menkes - Kobieta we wnętrzu
Nr katalogowy: 48
Zygmunt Menkes (1896 - 1986)
Kobieta we wnętrzu
litografia, papier / 43 x 30 cm
sygn. ołówkiem: p.d.: Menkes, nr odbitki: l.d.: 44/100.
- Cena wywoławcza:
3 500 zł
828 EUR
1 148 USD
- Estymacja:
4 000 - 5 000 zł
946 - 1 183 EUR
1 312 - 1 640 USD