24. Alfons Karpiński - Róże

    Wojciech Weiss
    - Modelka stojąca przy kotarze (Rysunek II), ok. 1935,

    Rafał Wąsowicz
    - Pejzaż zimowy,

Nr katalogowy: 24

Alfons Karpiński (1875 - 1961)
Róże

olej, tektura / 65 x 59 cm
sygn. l.d.: a. Karpiński
na odwrocie naklejka Salonu Sztuki Kazimierza Wojciechowskiego w Krakowie z datą przyjęcia 15.10.1932

Cena wywoławcza:
29 000 zł
6 856 EUR
9 509 USD

Estymacja:
32 000 - 37 000 zł
7 566 - 8 748 EUR
10 492 - 12 132 USD