16. Wilhelm Wachtel - Akt

    Kazimierz Poczmański
    - Martwa natura z kalafiorem i kapustą,

    Stanisław Wyspiański
    - Rysunek dwustronny: Śpiące dziecko; Postać na łóżku czytająca książkę, 1903-04,

sygn. p.d. WILH/WACHTEL

Nr katalogowy: 16

Wilhelm Wachtel (1875 - 1952)
Akt

olej, płótno / 70,5 x 52 cm

Cena wywoławcza:
25 000 zł
5 911 EUR
8 197 USD

Estymacja:
30 000 - 40 000 zł
7 093 - 9 457 EUR
9 837 - 13 115 USD

5 000 zł
1 183 EUR
1 640 USD