15. Kazimierz Poczmański - Martwa natura z kalafiorem i kapustą

    Wiktor Korecki
    - Pejzaż zimowy z wilkami,

    Wilhelm Wachtel
    - Akt,

Nr katalogowy: 15

Kazimierz Poczmański (1900 - 1982)
Martwa natura z kalafiorem i kapustą

olej, płótno / 80 x 70 cm
sygn. l.d.: KP 1931

Cena wywoławcza:
17 000 zł
4 019 EUR
5 574 USD

Estymacja:
20 000 - 30 000 zł
4 729 - 7 093 EUR
6 558 - 9 837 USD

17 000 zł
4 019 EUR
5 574 USD