10. Jarosław Betlej - Ooo, Zefirek, 2014

    Katarzyna Adamek
    - Kamień księżycowy 3, 2013,

    Łukasz Fałdrowicz
    - bez tytułu, 2013,

(ur. 1965 r.) studiował Wizualizację na Akademii Komunikacji Marketingowej w Düsseldorfie, Niemcy. Finalista międzynarodowego konkursu kuratorskiego galerii Jeffrey Leder, New York City (2011); Finalista 7ego Międzynarodowego Pokazu Instytutu Sztuki Współczesnej, New Jersey, USA (2010). Autor wystaw indywidualnych: Best of Warsaw, Syreni Śpiew (2012); Polaroidyzm, Galeria Centrum Promocji Sztuki, Warszawa (2012); Homo Esteticus, Zamek Holligen, Bern, Szwajcaria (2012); Tajemnice wyobraźni, Soho Factory, Warszawa, Design Your Future, Warszawa (2011). Jego prace znajdują się w prywatnych kolekcjach w Warszawie, Krakowie, Köln, Karlsruhe, Luzern, New York, Paris, Bern oraz w Muzeum Historii Ruchu Ludowego w Warszawie.

Nr katalogowy: 10

Jarosław Betlej (1965)
Ooo, Zefirek, 2014

olej, technika własna, drewniane korale, lakierowane / 50 x 50 cm
sygn. p.d.: logotypem artysty
na odwrocie: 01.2014/ J.Betlej

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

3 800 zł
912 EUR
1 246 USD