28. Martyna Borowiecka - Materia I, 2012

    Dominika Hofman
    - bez tytułu, 2013,

    Michał Bernad
    - Layers 4, 2013,

(ur. 1989 r.) absolwentka Wydziału Malarstwa krakowskiej ASP. Dyplom zrealizowała w pracowni prof. A. Wsiołkowskiego. W trakcie studiów ukończyła trzyletnią międzywydziałową Otwartą Pracownię Projektowania Mody przy ASP w Krakowie, powstałej w 2008 roku w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Autorka wystaw indywidualnych: Człowiek, istota zmienna (2008); Malarstwo w ramach UNUS-UNA-UNUM, Galeria Fundacji Promocji Sztuki Współczesnej, Warszawia (2011), Kawiarnia TriBeCa, Kamienica Szołayskich (2012); Galeria Promocyjna ASP, Kraków (2013). Finalistka konkursów: Artystyczna Podróż Hestii, oraz Nowy Obraz/Nowe Spojrzenie. W 2012 r. została laureatką Fundowanego Stypendium im. Sayedy, stypendium J. Matejki, a także zdobyła stypendium Ministra Kultury i Sztuki za wybitne osiągnięcia.

Nr katalogowy: 28

Martyna Borowiecka (1989)
Materia I, 2012

olej, płyta / 120 x 85 cm
opisany na odwrocie: MARTYNA BOROWIECKA „MATERIA I" 2009 r. olej na płycie

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

3 200 zł
768 EUR
1 050 USD