1. Iwona Dombek-Rybczyńska - Gorący dzień, 2013

    Kamila Dańko
    - Dziewczyna z palmą, 2010,

(ur. 1974 r.) studiowała w WSSS w Poznaniu w pracowni prof. W. Sadleya. Dyplom licencjacki z malarstwa na jedwabiu zrealizowała w 2000 r., a magisterski z druku na tkaninie u prof. S. Zielińskiej na ASP w Łodzi. Autorka wystaw indywidualnych: Galeria Strzecha, Poznań (2001); Galeria ZPAP, Olsztyn (2002); Galeria ZPAP, Olsztyn (2002); Biblioteka, Dobre Miasto (2003); MDK, Orneta (2004); Restaurant, Mannheim (2006); Galeria Art-Nova, Orneta (2011); Dom Kultury, Bartoszyce (2011); Galeria ZUM, Elbląg (2011); LDK, Lidzbark Warmiński (2011); Twierdza Boyen, Giżycko (2011); CEiIK Galeria Parkowa, Olsztyn (2011); Towarzystwo Przyjaciół Sopotu, Dworek Sierakowskich Sopot (2011).

Nr katalogowy: 1

Iwona Dombek-Rybczyńska (1974)
Gorący dzień, 2013

olej, płótno / 70 x 90 cm
opisany na odwrocie: Iwona Dombek Rybczyńska Gorący dzień

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

900 zł
216 EUR
296 USD