67. Radosław Jastrzębski - Krzyże, 2007

    Jacek Sztuka
    - Plaża II, 2012,

    Ewa Zwarycz
    - Włosy 1, 2013,

Nr katalogowy: 67

Radosław Jastrzębski (1987)
Krzyże, 2007

olej, płyta pilśniowa / 55 x 75 cm
sygn. p.d.: RJastrzębski / 2007
na odwrocie: „Krzyże" / Radosław Jastrzębski / 2007

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

900 zł
216 EUR
296 USD