85. Natalia Sroka - Auxerre z cyklu El pueblo, 2012

    Dagna Krzystanek
    - Kobiety, 2011,

    Artur Wąsowski
    - Salim, 2012,

Nr katalogowy: 85

Natalia Sroka (1982)
Auxerre z cyklu El pueblo, 2012

akryl, płótno / 40 x 70 cm
sygn. p.d.: Natalia Sroka
opisany na odwrocie: Natalia Sroka 2012

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

600 zł
144 EUR
197 USD