11. Marcin Łukasiewicz - 17,16,15…, z cyklu: Medycyna

    Tycjan Knut
    - Bez tytułu, 2014

    Ignacy Czwartos
    - Proszę Państwa do gazu, 2013

W latach 1999-2005 studiował na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. W 2005 roku otrzymał Nagrodę Rektora macierzystej uczelni za najlepszy dyplom artystyczny. Mieszka i pracuje w Lublinie.

Obrazy Łukasiewicza imponują kunsztem i wielkością. Widoczny jest bardzo dobry warsztat, świadome posługiwanie się kolorem, kompozycją, przestrzenią i fakturą. Paleta barw jest niemalże wyblakła, prawie monochromatyczna. Surrealistyczny świat jaki tworzy wciąga i fascynuje.

Obrazy Łukasiewicza imponują kunsztem i wielkością. Widoczny jest bardzo dobry warsztat, świadome posługiwanie się kolorem, kompozycją, przestrzenią i fakturą. Paleta barw jest niemalże wyblakła, prawie monochromatyczna. Surrealistyczny światjaki tworzy wciąga i fascynuje.

Nr katalogowy: 11

Marcin Łukasiewicz (1979)
17,16,15…, z cyklu: Medycyna, 2008

olej, płótno / 135 x 115 cm
opisany na odwrocie: M. Łukasiewicz / 2008 / 135 x 115 cm / “17,16,15...” / cykl: “MEDYCYNA”

Cena wywoławcza:
12 000 zł
2 811 EUR
3 023 USD

Estymacja:
15 000 - 20 000 zł
3 513 - 4 684 EUR
3 779 - 5 038 USD

15 000 zł
3 513 EUR
3 779 USD

II Aukcja SANUS PER ARTEM

9-18 listopada 2015 r.

21 listopada 2015 r., godz. 19.00
Bristol**** Art & Medical SPA, ul. 1 Maja 1, Busko-Zdrój