98. Rafał Olbiński - STATEK PEŁEN ŻYDÓW

    Siudmak Wojciech
    - COLLAGE, 1967

    Artur Turalski
    - ANIOŁY NIEBIOS, ANIOŁY NIEBIOS & GOLD MAN (DYPTYK),

Nr katalogowy: 98

Rafał Olbiński (1943)
STATEK PEŁEN ŻYDÓW, 1992

olej, płótno / 43 x 38 cm
sygn. u dołu: Olbiński

Cena wywoławcza:
25 000 zł
5 801 EUR
6 282 USD

Estymacja:
30 000 - 40 000 zł
6 961 - 9 281 EUR
7 538 - 10 051 USD

37 000 zł
8 585 EUR
9 297 USD

8 grudnia, 2015 r. godz. 19.00