94. Jerzy Nowosielski - PŁYWACZKA

    Jan Berdyszak
    - PRZYPODŁOGOWE APRÈS PASSE-PAR-TOUT II, 2005

    Jan Tarasin
    - SYTUACJA XXII, 1993

Nr katalogowy: 94

PŁYWACZKA, 1991

olej, płótno / 73 x 61 cm
JERZY NOWOSIELSKI 1991

Cena wywoławcza:
80 000 zł
18 562 EUR
20 101 USD

Estymacja:
90 000 - 100 000 zł
20 882 - 23 202 EUR
22 614 - 25 126 USD

8 grudnia, 2015 r. godz. 19.00