24. Władysław Bakałowicz - PORTRET KOBIETY

    Stanisław Kaczor-Batowski
    - SCENA PRZED KOMINKIEM, 1894

    Lucjan Wędrychowski
    - PORTRET STARCA,

Nr katalogowy: 24

Władysław Bakałowicz (1833 - 1904)
PORTRET KOBIETY

olej, deska mahoniowa / 31 x 20 cm
sygn.p.d.: VBAkalowicz/Paris

Cena wywoławcza:
15 000 zł
3 481 EUR
3 769 USD

Estymacja:
18 000 - 20 000 zł
4 177 - 4 641 EUR
4 523 - 5 026 USD

8 grudnia, 2015 r. godz. 19.00