26. Wojciech Weiss - DZIEWCZYNKA NA NIEBIESKIM KRZEŚLE

    Lucjan Wędrychowski
    - PORTRET STARCA,

    Stanisław Ignacy Witkiewicz Witkacy
    - PORTRET HELENY MACIAKOWEJ, 1938

Nr katalogowy: 26

Wojciech Weiss (1875 - 1950)
DZIEWCZYNKA NA NIEBIESKIM KRZEŚLE

olej, płótno / 71 × 59 cm
sygn. monogramem wiązanym l.d.: WW

Cena wywoławcza:
70 000 zł
16 242 EUR
17 588 USD

Estymacja:
80 000 - 90 000 zł
18 562 - 20 882 EUR
20 101 - 22 614 USD

85 000 zł
19 722 EUR
21 357 USD

8 grudnia, 2015 r. godz. 19.00