37. Władysław Ślewiński - MORZE

    Mela Muter Maria Melania Mutermilch
    - PORTRET MĘŻCZYZNY Z FAJKĄ, 1925

    Bolesław Biegas
    - GADZINY ŻYCIA, 1917

Odorowski W., Władysław Ślewiński. Z Pont Aven do Kazimierza, Kaziemierz Dolny 2009, s. 39.

Nr katalogowy: 37

Władysław Ślewiński (1856 - 1918)
MORZE

olej, płótno / 50 x 61 cm
sygn. p.d.: W. Ślewiński

Cena wywoławcza:
180 000 zł
41 764 EUR
45 227 USD

Estymacja:
220 000 - 280 000 zł
51 045 - 64 966 EUR
55 277 - 70 352 USD

210 000 zł*
48 724 EUR
52 764 USD

8 grudnia, 2015 r. godz. 19.00