59. Jerzy Tchórzewski - BEZ TYTUŁU

    Rafał Malczewski
    - ZIMA W MIEŚCIE (PLAC DOMINION W MONTREALU),

    Tadeusz Dominik
    - KOMPOZYCJA,

Nr katalogowy: 59

Jerzy Tchórzewski (1928 - 1999)
BEZ TYTUŁU, 1957

olej, płótno / 95 x 65 cm
sygn. p.d.: J.Tchórzewski 57.

Cena wywoławcza:
80 000 zł
18 562 EUR
20 101 USD

Estymacja:
110 000 - 150 000 zł
25 523 - 34 803 EUR
27 639 - 37 689 USD

85 000 zł
19 722 EUR
21 357 USD

8 grudnia, 2015 r. godz. 19.00