12. Zofia Stryjeńska - Zaloty

    Zofia Stryjeńska
    - POGODA, Z CYKLU: BOŻKI SŁOWIAŃSKIE, 1935

    Wlastimil Hofman
    - Pod skrzydłami anioła, 1922 1927

Nr katalogowy: 12

Zofia Stryjeńska (1891 - 1976)
Zaloty, po 1945

olej, płótno, płyta / 60 x 44 cm
sygn. l.d.: Z. Stryjeńska

Cena wywoławcza:
15 000 zł
3 417 EUR
3 817 USD

Estymacja:
18 000 - 20 000 zł
4 101 - 4 556 EUR
4 581 - 5 090 USD

39 000 zł
8 884 EUR
9 924 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 1 MARCA 2016

1 marca, 2016 r. godz. 19.00
13 lutego - 1 marca 2016 r.