59. Stefan Gierowski - DCCLXXXVII

    Jan Ziemski
    - INTERFERENCJE, lata 60.,

    Stefan Gierowski
    - CCLXVIII, pocz. lat 70.,

Nr katalogowy: 59

Stefan Gierowski (1925)
DCCLXXXVII

olej, płótno / 140 x 100 cm
sygn. na odwrocie: s.gierowski/ Ob. DCCLXXXVII

Cena wywoławcza:
130 000 zł
29 613 EUR
33 079 USD

Estymacja:
150 000 - 170 000 zł
34 169 - 38 725 EUR
38 168 - 43 257 USD

140 000 zł
31 891 EUR
35 624 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 1 MARCA 2016

1 marca, 2016 r. godz. 19.00
13 lutego - 1 marca 2016 r.