87. Andrzej Kreutz-Majewski - W TEATRZE

    Antoni Fałat
    - PIĘKNA POLKA, 1977

Nr katalogowy: 87

Andrzej Kreutz-Majewski (1936)
W TEATRZE, 1991

olej, płyta / 79 x 99 cm
sygn. p.d.: Kreutz Majewski

Cena wywoławcza:
22 000 zł
5 012 EUR
5 598 USD

Estymacja:
25 000 - 35 000 zł
5 695 - 7 973 EUR
6 362 - 8 906 USD

40 000 zł
9 112 EUR
10 179 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 1 MARCA 2016

1 marca, 2016 r. godz. 19.00
13 lutego - 1 marca 2016 r.