85. Rafał Olbiński - DZIEWICA Z PTASZKIEM NA SZNURKU

    Tomasz Kawiak
    - MALARSTWO NA OSI Z SZARYM TŁEM, 1975

    Antoni Fałat
    - PIĘKNA POLKA, 1977

Nr katalogowy: 85

Rafał Olbiński (1943)
DZIEWICA Z PTASZKIEM NA SZNURKU

olej, płótno / 107 x 88 cm
sygn. l.d.: Olbinski

Cena wywoławcza:
35 000 zł
7 973 EUR
8 906 USD

Estymacja:
40 000 - 50 000 zł
9 112 - 11 390 EUR
10 179 - 12 723 USD

46 000 zł
10 479 EUR
11 705 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 1 MARCA 2016

1 marca, 2016 r. godz. 19.00
13 lutego - 1 marca 2016 r.