79. Edward Dwurnik - WIOSNA POETÓW

    Ignacy Bogdanowicz
    - BEZ TYTUŁU,

    Jerzy Kałucki
    - Przebiegi V, 2010

Nr katalogowy: 79

Edward Dwurnik (1943)
WIOSNA POETÓW, 2008

olej, płótno / 120 x 280 cm
sygn. i dat. p.d.: WIOSNA POETÓW / E. DWURNIK / 2008
opisany na odwrocie: 2008/ E.DWURNIK/ PL. ZAMKOWY/ WIOSNA POETÓW/ NR. XI-472-4032

Cena wywoławcza:
85 000 zł
19 363 EUR
21 629 USD

Estymacja:
90 000 - 120 000 zł
20 502 - 27 335 EUR
22 901 - 30 535 USD

101 000 zł
23 007 EUR
25 700 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 1 MARCA 2016

1 marca, 2016 r. godz. 19.00
13 lutego - 1 marca 2016 r.