35. Marcin Kozłowski - BEZ TYTUŁU

    Jakub Adamek
    - A.P. ŁOWCA VI Z CYKLU ANIMAL PLANET, 2008

    Paweł Zimmerman
    - Kompozycja abstrakcyjna, 2015

(ur. 1984 r.) w latach 2008-2013 studiował na Wydziale Malarstwa ASP w Warszawie, w pracowniach prof.: A. Rysińskiego (2008-2009), J. Modzelewskiego (2009-2011) i W. Cieśniewskiego (2011- 2013). W 2013 r. otrzymał dyplom z wyróżnieniem, zrealizowany pod kierunkiem prof. W. Ciesńiewskiego. Aneks do dyplomu przygotował w pracowni Technologii i Technik Malarstwa Ściennego pod kierunkiem prof. E. Tarkowskiego. Autor wystaw indywidualnych: Galeria Przy Automacie, UKSW, Warszawa (2011); Galeria Turbo, Warszawa (2011). Uczestnik wystaw zbiorowych: Coming Out. Najlepsze Dyplomy ASP, Sinfonia Varsovia, Warszawa (2013); Akcja: kreacja, Międzynarodowy Przegląd Twórczości Artystycznej, ASP, Warszawa (2013); Bright Spring, Warsaw Trade Tower, Warszawa (2013); Małe jest piękne, Galeria U Artystów, Olsztyn (2010); X Międzynarodowy Salon Jesienny, Lwów (2006).

Nr katalogowy: 35

Marcin Kozłowski (1984)
BEZ TYTUŁU, 2014

tempera jajowa, płótno / 73 x 65 cm
opisany na odwrocie: MARCIN/ KOZŁOWSKI/ 73x65 cm/ tempera/ jajowa/ 2014

Cena wywoławcza:
3 500 zł
824 EUR
939 USD

Estymacja:
5 000 - 7 000 zł
1 177 - 1 648 EUR
1 341 - 1 877 USD

4 200 zł
989 EUR
1 127 USD

III Aukcja Sztuki Najnowszej SANUS PER ARTEM

2-28 kwietnia 2016 r.

30 kwietnia 2016 r., godz. 19.00
Bristol**** Art & Medical SPA, ul. 1 Maja 1, Busko-Zdrój