92. Włodzimierz Pawlak - Dziennik nr 85, 1997

    Jan Tarasin
    - SYTUACJA, 1986

    - DZIENNIK NR 94, 1998

  sygn. na odwrocie: Włodzimierz Pawlak/ Dziennik nr 85/ 150 x 100 cm/ 1997

Nr katalogowy: 92

Włodzimierz Pawlak (1957)
Dziennik nr 85, 1997

olej, płotno / 150 x 100 cm

Cena wywoławcza:
29 000 zł ●
6 729 EUR
7 513 USD

Estymacja:
30 000 - 35 000 zł
6 961 - 8 121 EUR
7 773 - 9 068 USD

40 000 zł
9 281 EUR
10 363 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 11 PAŹDZIERNIKA 2016

11 października, 2016 r. godz. 19.00

20 września - 11 października 2016 r.