8. Ignacy Zygmuntowicz - MARTWA NATURA

    Julian Fałat
    - PEJZAŻ ZIMOWY,

    Artur Grottger
    - PORTRET DZIEWCZYNY W WIANKU NA GŁOWIE,

Nr katalogowy: 8

Ignacy Zygmuntowicz (1875 - 1947)
MARTWA NATURA

olej, płótno / 60 x 95 cm
sygn. p.d.: F. Zygmuntowicz

Cena wywoławcza:
15 000 zł ●
3 481 EUR
3 887 USD

Estymacja:
20 000 - 25 000 zł
4 641 - 5 801 EUR
5 182 - 6 477 USD

15 000 zł*
3 481 EUR
3 887 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 11 PAŹDZIERNIKA 2016

11 października, 2016 r. godz. 19.00

20 września - 11 października 2016 r.