27. Wojciech Weiss - MODELKA

    Bronisława Rychter-Janowska
    - ok. KRZEWY RÓŻANE PRZED DWOREM, 1920

    Leon Wyczółkowski
    - FIOŁKI W WAZONIE, 1908

Nr katalogowy: 27

Wojciech Weiss (1875 - 1950)
MODELKA, ok. 1935 - 1940

olej, płótno / 63 x 97,5 cm
sygn. l.d.: WWeiss

Cena wywoławcza:
90 000 zł ●
20 882 EUR
23 317 USD

Estymacja:
110 000 - 130 000 zł
25 523 - 30 163 EUR
28 498 - 33 679 USD

100 000 zł*
23 202 EUR
25 907 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 11 PAŹDZIERNIKA 2016

11 października, 2016 r. godz. 19.00

20 września - 11 października 2016 r.