41. Maurycy Mędrzycki - BUKIET KWIATÓW

    Tadeusz Makowski
    - DZIECI PRZY STOLE, 1929

    Konstanty Mackiewicz
    - NOKTURN PARYSKI,

Proweniencja

kolekcja prywatna, Warszawa

Nr katalogowy: 41

Maurycy Mędrzycki(Maurice Mendjizki) (1890 - 1951)
BUKIET KWIATÓW, 1944

olej, tektura / 46 x 38 cm
sygn. p.d.: Mendjizky
opisany na odwrocie: nature morte nice octobre 1944

Cena wywoławcza:
18 000 zł
4 177 EUR
4 664 USD

Estymacja:
20 000 - 25 000 zł
4 641 - 5 801 EUR
5 182 - 6 477 USD

27 000 zł
6 265 EUR
6 995 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 11 PAŹDZIERNIKA 2016

11 października, 2016 r. godz. 19.00

20 września - 11 października 2016 r.