51. Jakub Zucker - Akt

    Feliks Michał Wygrzywalski
    - MORSKIE WILKI, 1925

    Zygmunt Menkes
    - GRAJĄCY NA FLECIE,

Nr katalogowy: 51

Jakub Zucker (1900 - 1981)
Akt

olej, płótno / 46 x 33 cm
sygn. p.d.: J. ZUCKER.

Cena wywoławcza:
7 000 zł
1 625 EUR
1 814 USD

Estymacja:
8 000 - 9 000 zł ●
1 857 - 2 089 EUR
2 073 - 2 332 USD

8 500 zł
1 973 EUR
2 203 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 11 PAŹDZIERNIKA 2016

11 października, 2016 r. godz. 19.00

20 września - 11 października 2016 r.